Ars Cameralis Festiwal 2013

 

Kameralnie — Katowice koncert niespodzianka

2014-11-09 / 20:00
bilety: Wstęp wolny

 

 

Ich twórczość przedstawiona zostanie jedynie nielicznej publiczności, gotowej na zupełnie nowe odkrycia. Koncerty odbędą się w zaskakujących, intymnych sceneriach: prywatnego mieszkania, pracowni artystycznej, fryzjerskiej, biblioteki czy sklepu z pamiątkami. Tylko szczęśliwcy będą mogli jako pierwsi usłyszeć to, co naszym zdaniem, za chwilę trafi do szerszego obiegu. Zdradzimy wam, dokąd i kiedy się udać. Nazwy wykonawców pozostaną tajemnicą, którą odkryje… kameralna publiczność.

Zdaniem redaktora jednego z portali muzycznych to jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów na polskim rynku muzycznym. W jego muzyce można doszukać się inspiracji elektroniką i ambientem, ale też bardzo wyraźnych nawiązań do popu, funku czy r'n'b. Sam artysta niechętnie jednak przystaje na jakiekolwiek klasyfikacje. Nie lubi szufladek, żaden z jego kolejnych utworów nie jest podobny do poprzedniego.

Jest pianistą, wokalistą, kompozytorem i producentem. Inspiruje go cisza, spokój i przestrzeń. Jak mówi, przede wszystkim chce pisać po prostu dobre piosenki. Nam się wydaje, że wychodzi mu to doskonale – słuchamy jego utworów bez końca.

 

Konkurs został rozstrzygnięty - szczęśliwcy otrzymają szczegółowe instrukcje dotyczące miejsca wydarzenia w e-mailu.

 

Bilety: Wstęp wolny

Instytucja Kultury Ars Cameralis Silesiae Superioris
-
ul. Ligonia 7, 40-036 Katowice
tel.: 032 257 06 01, fax: 032 251 86 48
info@cameralis.art.pl
www.cameralis.art.pl