Ars Cameralis Festiwal 2013

 

Domowe Melodie w Miasteczku Śląskim Impreza towarzysząca

2014-11-13 / 20:00


Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim

bilety: 35PLN

 

 

„Domowe Melodie to długo oczekiwana odpowiedz na otaczająca nas ze wszystkich stron muzyczna papkę i dowód na to, ze warto spełniać swoje marzenia. Trójka muzycznych zapaleńców, która własnym kosztem nagrała i wydała płytę jest tego doskonałym przykładem. Zasłuchujcie się.”

Kim są Domowe Melodie?
Trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni wydali swój debiutancki album. Dziś mogą się pochwalić ponad 50 tysiącami facebookowych fanów oraz 4 milionami odsłon ich domowej roboty klipów na serwisie Youtube.
Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka, w przeciągu ostatniego roku zagrali ich prawie 100, a sami jedynie skromnie powtarzają, ze chcą "po prostu grac i śpiewać". Ich głos dotarł do samej Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu zaprosiła ich do Męskiego Grania 2013. Udało im się rozkochać w sobie magiczna Islandię, na która zespół został zaproszony latem 2013, aby dać 5 wyjątkowych koncertów w różnych częściach wyspy. Zapisali się również na kartach historii festiwalu Heineken Open'er, dając zdaniem wielu jeden z najlepszych koncertów całej edycji 2013. Ciężko wymarzyć sobie lepszy muzyczny debiut.

Źródło: musicis.pl

Bilety w cenie 35 zł.

Więcej na: www.mok.miasteczko-slaskie.pl

 

 

Bilety: 35PLN
już w sprzedaży za pośrednictwem Ticketpro.pl, Ticketportal.pl oraz Biletomat.pl


ticket pro ticket portalbiletomat

Instytucja Kultury Ars Cameralis Silesiae Superioris
-
ul. Ligonia 7, 40-036 Katowice
tel.: 032 257 06 01, fax: 032 251 86 48
info@cameralis.art.pl
www.cameralis.art.pl