Ars Cameralis Festiwal 2013

 

KAMERALNIE — Częstochowa koncert niespodzianka

2014-11-21 / 20:00
bilety: Wstęp wolny

 

 

Ich twórczość przedstawiona zostanie jedynie nielicznej publiczności, gotowej na zupełnie nowe odkrycia. Koncerty odbędą się w zaskakujących, intymnych sceneriach: prywatnego mieszkania, pracowni artystycznej, fryzjerskiej, biblioteki czy sklepu z pamiątkami. Tylko szczęśliwcy będą mogli jako pierwsi usłyszeć to, co naszym zdaniem, za chwilę trafi do szerszego obiegu. Zdradzimy wam, dokąd i kiedy się udać. Nazwy wykonawców pozostaną tajemnicą, którą odkryje… kameralna publiczność.

Niewiele o nim możemy napisać,oprócz tego, że jest najbardziej tajemniczym artystą, który bierze udział w projekcie Kameralnie. Chociaż z drugiej strony jest chyba najbardziej rozpoznanym twórcą. Nagrał bowiem kilka płyt w wielu różnych składach. Jego muzyka oscyluje wokół blackmetalu, dronów i ambientu.
To, co proponuje swoim słuchaczom to przede wszystkim świetne melodie, niezwykłe zabiegi harmoniczne i intrygujące dźwiękowe pejzaże - wszystko to osiąga,  używając gitary, wielu efektów, wizualizacji i... śrubokrętów.

Szczegóły, zasady i konkursy na portalu Facebook.

 

Bilety: Wstęp wolny

Instytucja Kultury Ars Cameralis Silesiae Superioris
-
ul. Ligonia 7, 40-036 Katowice
tel.: 032 257 06 01, fax: 032 251 86 48
info@cameralis.art.pl
www.cameralis.art.pl