Ars Cameralis Festiwal 2013

 

Kameralnie — Bielsko-Biała koncert niespodzianka

2014-11-14 / 20:00
bilety: Wstęp wolny

 

 

Ich twórczość przedstawiona zostanie jedynie nielicznej publiczności, gotowej na zupełnie nowe odkrycia. Koncerty odbędą się w zaskakujących, intymnych sceneriach: prywatnego mieszkania, pracowni artystycznej, fryzjerskiej, biblioteki czy sklepu z pamiątkami. Tylko szczęśliwcy będą mogli jako pierwsi usłyszeć to, co naszym zdaniem, za chwilę trafi do szerszego obiegu. Zdradzimy wam, dokąd i kiedy się udać. Nazwy wykonawców pozostaną tajemnicą, którą odkryje… kameralna publiczność.

 

Ledwo wydali dwie epki, a już zwrócili na siebie uwagę jednego z argentyńskich wydawnictw. W godzinę po opublikowaniu pierwszej z z nich ich ręcznie robioną kasetę zakupił irlandzki kolekcjoner Eoin Kelly: Gdy okazało się, że jest on niezwykle utalentowanym fotografem, poprosili by jedna z jego fotografii znalazła się na okładce drugiego maxi singla... Ich piosenka gościła na ścieżce dźwiękowej filmu paradokumentalnego, a także na falach kilku argentyńskich i kanadyjskich alternatywnych stacji radiowych.
W skład zespołu wchodzą trzy wyraziste osoby, które są tak tajemnicze, że sami nie jesteśmy pewni co z ich biografii jest prawdą, a co nie. Jednego natomiast jesteśmy pewni: kameralny koncert w Bielsku-Białej będzie wyjątkowym przeżyciem.

Szczegóły, zasady i konkursy na portalu Facebook.

 

Bilety: Wstęp wolny

Instytucja Kultury Ars Cameralis Silesiae Superioris
-
ul. Ligonia 7, 40-036 Katowice
tel.: 032 257 06 01, fax: 032 251 86 48
info@cameralis.art.pl
www.cameralis.art.pl