Ars Cameralis Festiwal 2013

 

Kameralnie — Bytom koncert niespodzianka

2014-11-13 / 20:00
bilety: Wstęp wolny

 

 

Ich twórczość przedstawiona zostanie jedynie nielicznej publiczności, gotowej na zupełnie nowe odkrycia. Koncerty odbędą się w zaskakujących, intymnych sceneriach: prywatnego mieszkania, pracowni artystycznej, fryzjerskiej, biblioteki czy sklepu z pamiątkami. Tylko szczęśliwcy będą mogli jako pierwsi usłyszeć to, co naszym zdaniem, za chwilę trafi do szerszego obiegu. Zdradzimy wam, dokąd i kiedy się udać. Nazwy wykonawców pozostaną tajemnicą, którą odkryje… kameralna publiczność.

Jak twierdzą autorzy jednej z audycji radiowych jego muzyka jest „nader rzadką na rodzimym gruncie, suwerenną interpretacją cold wave”. Tworzone przez niego dźwięki są niezwykle kunsztowne pod względem realizacji, a brzmienia wprowadzają słuchacza w nastrój chłodu i monumentalizmu.

Warto dodać, że materiał zaprezentowany podczas cyklu Kameralnie został w całości skomponowany na sprzęcie z lat osiemdziesiątych, bez jakichkolwiek ingerencji komputerowych. Takie podejście do tworzonej muzyki w dzisiejszych czasach jest aktem odwagi, która zaowocowała coraz większą rozpoznawalnością (nie tylko w granicach kraju – twórca ma na koncie remiks wydany w Japonii).

Szczegóły, zasady i konkursy na portalu Facebook.

 

Bilety: Wstęp wolny

Instytucja Kultury Ars Cameralis Silesiae Superioris
-
ul. Ligonia 7, 40-036 Katowice
tel.: 032 257 06 01, fax: 032 251 86 48
info@cameralis.art.pl
www.cameralis.art.pl